Партнерська програма

Приватним клієнтам

 Ви плануєте замінити старі лампи розжарення на LED лампи чи світильники? Ви змінили дизайн інтер’єру i хочете поміняти вимикачі та розетки? Чи можливо Ви робите дома ремонт і Вам потрібно повністю оновити в помешканні електропроводку? Тоді Вам потрібно завітати в магазин “Ампер”!

 Менеджери магазину нададуть Вам кваліфіковану консультацію, зроблять усі необхідні технічні розрахунки, допоможуть підібрати оптимальну для Вашого гаманця продукцію або просто поспілкуються з Вами на цікаву для Вас тему, що стосується електрики.

  Дуже вибагливим покупцями ми пропонуємо підбір продукції по каталогах наших партнерів з доставкою Вашого замовлення в магазин в найкоротші терміни. Для всіх клієнтів в магазині “Ампер” діє спеціальна накопичувальна дисконтна програма та гнучка система разових знижок.

Дизайнерам та архітекторам

 Дизайнерам та архітекторам ми пропонуємо широкий вибір вимикачів та розеток відомих світових брендів ABB, Legrand, Gira, а також сучасних енергоефективних діодних світильників.  Ви можете бути впевнені, що в нас Ви підберете електроінсталяцію та світлодіодну продукцію під будь-який Ваш проект, а Ваші клієнти будуть приємно здивовані нашими ціновими пропозиціями.

  Для зручності Вашої роботи, ми з радістю надамо зразки продукції та інформаційні матеріали (каталоги, брошури) для наочних презентацій Вашим клієнтам та замовникам.

   Ми пропонуємо не лише прості системи електроінсталяції, але й більш складні за призначенням та різні за ціною системи розумного будинку Free@Home або KNX. В нашому магазині Ви завжди отримуєте лише вигідні умови співпраці.

Будівельникам та монтажникам

   Для будівельних компаній та монтажних бригад наші менеджери можуть в найкоротші терміни скомплектувати замовлення на основі технічних документів та креслень. Якщо у Вас немає часу приїхати до нас, ми оформимо замовлення в телефонному режими. Вам залишиться лише провести оплату і приїхати за продукцією до нас в магазин “Ампер”. А якщо Ви і на це не маєте часу, то при великому замовленні, ми можемо доставити продукцію за вказаною Вами адресою безкоштовно в межах Тернополя.

  Якщо Ви не можете знайти необхідної продукції, наші менеджери можуть підібрати і запропонувати декілька альтернативних варіантів на Ваш вибір. До кожного замовлення ми завжди надаємо всі необхідні документи (видаткові та податкові накладці, чеки, специфікації). І найголовніше – в магазині «Ампер» Ви завжди отримуєте якісну продукцію та професійні консультації.

Розробка сайтів Тернопіль